Жалюзі білого кольору

Білий колір в інтер’єрі – це вишукано і естетично. Однак з огляду на непрактичність зустрічається він лише в деталях. І однією з таких деталей є жалюзі на вікнах. Вони не тільки добре справляються із завданням по корекції світла і затінення приміщення, а й наповнюють кімнату світлом і простором. І однаково добре підійдуть для житлового та нежитлового приміщень.

Конструкції і матеріали білих жалюзі

Немає такого виду конструкцій, яка не була б представлена в білому кольорі. Вертикальні, горизонтальні, жалюзі-плісе, рулонні штори, а особливо жалюзі «Бриз» – всі вони є в цьому кольорі, причому в різних відтінках. І будь-який з матеріалів від цього виграє:

– пластик. Традиційний колір для цього матеріалу. Завдяки йому жалюзі виглядають просто і стримано;

– алюміній. Серед безлічі інших квітів білий обов’язковий в каталогах. Конструкція сама по собі легка, в білому кольорі виглядає ще легше. На даному матеріалі колір не жовтіє;

– поліестер. Вдалий колір для цього матеріалу, а матеріал – для вертикальних конструкцій і мотузкових жалюзі. Простір розширюється, а вікно здається об’ємним;

– тканина. Як щільні, так і напівпрозорі синтетичні полотна білого кольору в рулонних системах виглядають однаково ефектно.

Горізонтальние_жалюзі Горізонтальние_жалюзі
Горізонтальние_жалюзі Горізонтальние_жалюзі

Плюс до всього кожна з конструкцій в закритому стані добре відображає тепло.

особливості декору

Вплив білого кольору на простір відомо: він робить приміщення більш просторим і об’ємним. А тому білі жалюзі просто знахідка для невеликих приміщень, а також туди, де освітлення не вистачає. В такому випадку підійдуть вертикальні конструкції або нитяні жалюзі, вони додадуть ще більше світла і простору. Плюс білого кольору в гармонійному поєднанні з будь-яким кольором, а також з будь-яким декором – тюлем, плафонами світильників, відтінками білого на картині.

Прикрашають білі жалюзі не тільки житлові будинки, але й адміністративні та медичні установи.

особливості догляду

Практичним білий колір не можна назвати, але будь-які з жалюзі за рахунок матеріалів зручні в догляді. Найміцніші – металеві та пластикові конструкції – можна навіть мити, і як це роблять в медустановах, навіть з миючими хлорсодержащими засобами. Іншим же зазвичай вистачає частих прибирань. В крайньому випадку, по ламелей можна пройтися пилососом, використовуючи насадку для меблів.

Поліестер і синтетичні тканини просочені засобом-антистатиком, який відштовхує пил, так що і припадати пилом жалюзі білого кольору будуть не дуже інтенсивно. А мотузкові жалюзі найменше накопичують пил.