Жалюзі для дерев’яних вікон

Дерев’яне вікно в інтер’єрі виглядає органічно і дорого. І на ньому однаково естетичний текстиль і сучасні віконні конструкції – жалюзі. Однак за функціональними особливостями жалюзі виявилися більш виграшними. І кожен з видів поєднуємо з дерев’яним вікном. 

Пластикові горизонтальні системи

Горизонтальні жалюзі з ламелями з пластика – найпростіші і недорогі системи. Білий колір пластика з темним вікном – ідеальна композиція. Однак колірна гамма сьогодні досить широка, так що гармонійний колір до віконної рами напевно вийде підібрати. Є цікаве рішення з принтом, що імітує деревину. Ця конструкції набагато легше (і дешевше) дерев’яної, але імітація дуже достовірна.

 Метод монтажу на раму звільнить підвіконня, кріплення на стіну (на отвір) виправданий тоді, коли колір обраний вдало.  

Алюмінієві горизонтальні жалюзі

Ці системи часто вибирають для приміщень, де перш за все важлива практичність. І незважаючи на простоту вони дуже популярні. Система проста в управлінні і досить стримана. Білий колір або металік відмінно виглядають на простих вікнах старого зразка і також на нових, і доповнить багато з стилів. 

Горізонтальние_жалюзі Горізонтальние_жалюзі

Дерев’яні горизонтальні жалюзі

Віконні конструкції горизонтального типу з ламелями з дерева для вікна з того ж матеріалу – найвдаліше рішення. Особливо, для євровікна, деревина якого видно під шаром лаку. 

Деревину і відтінок вибирають або під колір віконної рами, або контрастну – обидва варіанти можливі. Тип монтажу – на раму або на проріз. Перший – економить площу підвіконня, другий виглядає вишукано. 

Традиційно кріплять системи жалюзі на раму вікна або на стіну над прорізом. 

Тканинні рулонні штори

Роллштори з синтетичним полотном виглядають дуже органічно на дерев’яному вікні. Особливо, якщо текстура імітує натуральну тканину або підібраний відтінок співзвучний кольором рами.  

Монтаж здійснюється або на дерев’яну раму (підійде тип конструкції Uni, де карниз в коробі, а по периметру зафіксовано саме полотно), або на отвір (підійде система Mini, проста і з відкритим коробом).

Горізонтальние_жалюзі Горізонтальние_жалюзі

Вертикальні жалюзі з поліестеру

Ці системи – прості, недорогі і естетичні, підходять практично для всіх вікон, для дерев’яних рам – в тому числі. Кольори дуже різноманітні: від простих пастельних до найяскравіших. Колір вибирають такий, який би максимально гармонійно доповнив гамму інтер’єру, але не приховав красу дерев’яного вікна. 

Довжина ламелей – або в підлогу, або до підвіконня, і залежить від параметрів кімнати.   

бамбукові роллштори

Дерев’яне вікно – символ еко-стилю, а тому і бамбукові рулонні штори для них ідеальний тандем. Матеріал в спокійній колірній гамі, ніж добре доповнює віконні рами з дерева.  

Тип монтажу на отвір є оптимальним рішенням: він розкриє красу матеріалу полотен рулонних штор і вдало затенит приміщення.