Жалюзі для захисту від сторонніх очей

Вікна домашніх інтер’єрів не завжди можуть порадувати мешканців вдалим розташуванням. Та й офісні отвори часто виходять під приціл сторонніх поглядів. У будь-якому випадку буде потрібно декор, який міг би захистити приміщення від перегляду зовні. Саме жалюзі допоможуть в цьому. Вони з однаковим успіхом доповнять офісні інтер’єри та будуть доречні вдома, а на додачу до всього створять комфортну обстановку. 

Що важливо врахувати

Вибираючи жалюзі для приховування від сторонніх поглядів, не потрібно випускати з уваги такі особливості приміщення:

– ступінь освітлення. Вона впливає на вибір і колір матеріалу. Якщо приміщення проглядається з вулиці до того ж в нього постійно заглядає сонце, до захисту від сторонніх поглядів додається і захист від сонця. Тому ті жалюзі, які максимально вдало регулюють світлові потоки – найвдаліші. Добре освітлена кімната може бути прикрашена жалюзі холодних відтінків, а ось якщо освітлення недостатньо, світлі відтінки теплих кольорів – обов’язкові;

Жовті горізонтальние_жалюзі в офіс Фіолетові щільні рулонні штори
Рулонні штори Black-Out Рулонні штори Зебра в класі

– параметри вікна. Світлі відтінки жалюзі, а також вертикальні системи і конструкції, змонтовані на отвір, візуально збільшать невеликі вікна. Великі ж вікна можна завісити і темними жалюзі, які добре справляються із завданням захисту;

Яскраві червоно-білі вертикальні жалюзі Вертикальні жалюзі з чергується кольором

– параметри кімнати. Ці показники підкажуть, як монтувати жалюзі. Щоб заощадити місце і без того в невеликій кімнаті, оптимальний вид монтажу – на раму, якщо ж метражу вистачає, можна не економити і монтувати на отвір.

Що з жалюзі вибрати

Для захисту від сторонніх очей підійде кожна з існуючих систем, адже вони відмінно впораються із завданням. 

Горизонтальні жалюзі. Хороший варіант для кухні, а також офісу. Конструкції компактні, а кут розташування ламелей вибирають під потреби освітлення.

Горізонтальние_жалюзі на кухню Коричневі горізонтальние_жалюзі на велике вікно

Роллштора. Захистити від сторонніх поглядів з вулиці може будь-який полотно, а ось щільність вибирають в залежності від природного освітлення. Напівпрозоре полотно в будь-якому випадку оптимальне.

Рулонні штори на балконі Рулонні штори у відкритому стані на балконі

Вертикальні системи. Маючи в своєму розпорядженні ламелі під певним кутом, вийде  добре притенить приміщення і одночасно заховати від сторонніх поглядів. А поліестер в той же час пропустить достатню кількість світла.

Білі вертикальні жалюзі в кабінет Помаранчеві вертикальні жалюзі в офіс

Кожну з конструкцій можна використовувати не тільки самостійно, але і в комбінації з тканим віконним декором: шторою або тюлем. Такий тандем виглядає стильно і оригінально.

Красиві вертикальні жалюзі в спальню