Жалюзі на вікна неправильної форми

 

Вікна – душа будинку. Вони не тільки впускають світло в приміщення, а й надають йому індивідуальності і дають простір для декору. А особливо цікаві вікна приватного будинку, адже вони можуть бути не тільки стандартними, але і дуже незвичайними за формою, чим і привертають увагу.

Нестандартні вікна вимагають особливого підходу до підбору драпіровок. Адже важливо не загубити індивідуальність отвору, але при тому максимально ефективно регулювати освітлення. І як показала практика, саме жалюзі підійдуть їм найбільше.

арочне вікно

Дуже естетична форма вікна, яка дарує широкі можливості в облаштуванні. Жалюзі-плісе для них – найоптимальніший варіант. Жалюзі в куполі арки розміщують віялом, і вони лягають дуже вдало. Вертикальні, горизонтальні конструкції або роллштори теж підійдуть. Їх монтують або над самою аркою (що закриє вікно), або відкриваючи верхню напівкруглу частину вікна. А вертикальні жалюзі можуть бути змонтовані на напівкруглий карниз  і створять гарний каскадний вид.  

Горізонтальние_жалюзі Горізонтальние_жалюзі

Кругле або напівкругле вікно

Навіть невелике кругле або напівкругле віконце дуже естетично і виглядає дивовижно. І його найвдаліше прикрасять жалюзі-плісе. Вони легкі, компактні, і кріпляться відразу на раму. Закривають отвір, слідуючи формі і розташовуючись віялом, тим самим підкреслюють всю красу незвичній віконної конструкції.

Горізонтальние_жалюзі Горізонтальние_жалюзі

похиле вікно

Мансарди і горищні приміщення рясніють такими вікнами. Вони можуть бути як відкидними, так і глухими. І в будь-якому випадку жалюзі потрібно монтувати так, щоб ті не провисали. Вихід – монтувати касетну систему. Так що рулонні штори тут ідеальні: акуратна компактна система з невеликим карнизом кріпиться на саму раму, і забезпечує відразу регулювання світла і декор.

Горізонтальние_жалюзі

скошене вікно

Добре виглядають на них і горизонтальні конструкції, і вертикальні. Суть в розташуванні самого карниза. Він як може закривати отвір і приховувати форму вікна, так і підкреслювати, розташовуючись під нахилом. Ламелі в вертикальних конструкціях сходяться до центру. 

витягнуте вікно

З точки зору облаштування серед нестандартних вікон їх найпростіше прикрасити. Карниз монтують на отвір, так і на саму раму. А жалюзі вже – на смак власника, підійдуть і вертикальні, і горизонтальні, і роллштори. Ламелі можуть повертатися, полотна – підніматися, а якщо стулка відкривається, жалюзі не завадять. 

трапецієвидне вікно

Монтаж на отвір – єдино прийнятний варіант, оскільки можливостей рами не вистачає. Монтую спочатку карниз, а з боків пускають напрямні, до яких поступово змонтована кожна ламель вертикальної конструкції. І ці системи найбільш вдало підкреслюють форму вікна.

Шести- або восьмикутне вікно

Такі вікна зустрічаються досить рідко і найскладніші в облаштуванні. І добре, що існують жалюзі-плісе. Вони монтуються на раму і практично точно повторюють форму отвору. Також можливий і інший варіант – монтаж на отвір, і тут підійде рулонний, вертикальна або горизонтальна конструкція. Але це крайній варіант, адже він приховає всю красу неправильного вікна.