Жалюзі в фітнес-клуб

Ступінь освітлення в тренажерному залі і фітнес-клубі грає не менш важливу роль, ніж професійний інвентар. Адже від світла залежить самопочуття і працездатність займаються. Оптимально регулювати освітлення допоможуть жалюзі. І вони не тільки грають зі світлом, але навіть примудряються прикрасити досить стриману стилістику приміщення.

Жалюзі: які вимоги

При підборі жалюзі в “качалку” є певні вимоги, які диктує специфіка приміщення.

Практичність в цьому списку на першому місці, і залежить вона від матеріалів. Пластик, алюміній і поліестер – найпрактичніші. Важлива і міцність систем – як самих матеріалів, так і конструкцій в цілому.
Широкі функціональні можливості – затінювати, пропускати світло, закривати від сторонніх поглядів і прикрашати приміщення – все це теж важливо, і у жалюзі цих можливостей не відняти.

Що з видів вибрати

Для рівноваги світла і тіні в тренажерному залі вибирають жалюзі, спираючись на перелічені вимоги, і вибрати можна один з видів.

Перші серед інших – горизонтальні жалюзі. Вони виграють за багатьма параметрами за рахунок пластика і алюмінію: по практичності, міцності, зручності в догляді. А кольори ламелей урізноманітнюють віконний декор і пристосуються до стилю. Годяться системи для вузьких вікон і окремих сегментів великого вікна.

Можна зустріти на вікнах «тренажерок» і вертикальні жалюзі. Все тому що матеріал поліестер хороший практичністю і досить міцний. До того ж ламелі покриті антистатиком, а значить, менше припадають пилом. Колірна гамма така, що напевно вийде підібрати конструкцію під стиль приміщення. Система легка і зручна в управлінні. Дуже красиво виглядають вертикальні жалюзі на панорамних вікнах.

Роллштори також не можна назвати непопулярними. Синтетичні полотна покриті засобом, який не дозволяє накопичуватися пилу і робить полотна міцнішими і міцними. Світлопропускна здатність полотен, яку вибирають в такі приміщення – до 50%, і як раз оптимальна. Кольорові рішення – під стиль залу. Гарні роллштори для нанесення друкованих зображень.