Жалюзі в Івано-Франківську – купити з установкою, без передоплати і з безкоштовним заміром

Виклик замірника

Якщо Ви хочете купити, замовити жалюзі, рулонні і римські штори
з доставкою та установкою в Івано-Франківську,
довідатися про ціни на жалюзі та прорахувати їх вартість,
викликати майстра-замірника із зразками всіх тканин і кольорів на безкоштовний замір (який ні до чого Вас не зобов’язує)
або просто поставити якесь питання,
телефонуйте нам прямо зараз по офісними телефонами в Івано-Франківську:


Горизонтальні жалюзі в Івано-Франківську – від 259 грн/шт (з доставкою і установкою) – дізнатися більше>>>


Вертикальні жалюзі в Івано-Франківську – від 350 грн/кв.м (з доставкою і установкою) – дізнатися більше>>>


Рулонні штори (тканинні ролети) в Івано-Франківську – від 399 грн/шт (з доставкою і установкою) – дізнатися більше>>>


Рулонні штори День-Ніч (Зебра) в Івано-Франківську – від 889 грн/шт (з доставкою і установкою) – дізнатися більше>>>


Римські штори-жалюзі в Івано-Франківську – від 852 грн / шт (з доставкою і установкою) – дізнатися більше>>>


Ви можете замовити, купити з установкою, без передоплати і з безкоштовним заміром у нас в Івано-Франківську та передмісті наступні сонцезахисні вироби:
• горизонтальні алюмінієві жалюзі (ламель 25 і 16 мм)
• горизонтальні жалюзі Венус (на Ланцюговий механізм), в т.ч. система “Повне затемнення”
• дерев’яні горизонтальні жалюзі (ламель 50 і 25 мм)
• вертикальні тканинні жалюзі (ламель 127 і 89 мм),
• рулонні штори (тканинні ролети) відкритого та закритого типу,
• рулонні штори на волосіні,
• рулонні штори День-Ніч (Зебра),
• рулонні штори з тканини, зовсім не пропускає світло (Блекаут)
• римські штори на мотузковому і механізму ланцюжка.

Жалюзі в квартиру

Квартиру завжди хочеться облаштувати найбільш затишним чином. І для створення затишку немає краще рішення, ніж приємне природне освітлення. Так що тут добре б взяти на озброєння жалюзі.
Якщо потрібен максимальний затишок, римські штори виручать як ніщо інше. Ці системи особливі: в них полотна, які в піднесеному стані утворюють складки. Їх кількість залежить від того, наскільки потрібно затінити приміщення. Для не надто освітленої кімнати, де потрібен лише декор, полотно можна максимально підняти. А ось щоб розсіяти яскраве світло, тканину потрібно розгорнути майже повністю, залишивши невеликий зазор і одну складку.
Але якщо важлива тільки можливість регулювати світло, то можна зупинитися на стильних горизонтальних жалюзі. Ламелі в них алюмінієві, пофарбовані в різні кольори. Ширина смуги може бути і 16 мм, і 25 мм. У складі алюміній, що робить системи міцним і не применшує їх практичності.

Жалюзі для приватного будинку Івано-Франківська

Не кожна з кімнат приватного будинку освітлена настільки комфортно, щоб залишити світло як є. Для деяких потрібні жалюзі.
І найкращим способом затемнити приміщення є монтаж жалюзі блекаут. Вони настільки добре справляються із завданням, що серед білого дня здатні створити нічний морок. І ще один плюс – в декоративності полотен.
Приємно розсіяти яскраве світло здатні вертикальні жалюзі. У них ламелі кріпляться до карнизу вертикально (ширина кожної 89 або 127 мм). У складі поліестер, і він досить щільний, щоб смуги тримали форму, але в той же час зуміли пропустити світло, а не яскраве сонце. Чим густіше фарби на полотнах, тим густіша пітьма.
А ось зуміють створити режим і дня, і ночі системи з відповідною назвою – рулонні штори День-Ніч. Вони тканинні, що складаються зі смужок сітки і щільної матерії. Чергуючись, розсіюють світло, а закрита сітка забезпечить режим хорошого затемнення.

Жалюзі в офіс

Настільки ж невід’ємним атрибутом офісів, як і кондиціонер, є жалюзі. Прикрасити, закрити від непотрібних поглядів, збалансувати світло – це все до них. На чому ж зупинити вибір?
Як правило, в офіси обирають вертикальні жалюзі. Вони хороші по багатьом параметрам: підходять для великих і стандартних вікон, що не становлять клопоту у догляді, стильні (ламелі шириною 89 мм і 127 мм розрізняються фактурами і кольорами).
Також формат офісів горизонтальні жалюзі – куди ж без них? Адже краще систем для невеликих вікон і шукати не потрібно. До того ж, сучасні жалюзі яскраві і красиві, причому і при ширині ламелі 16 мм, і 25 мм. Є цікаві варіанти з перфорацією.

Римські штори для вікон

З назвою “римські штори” знайомі багато людей, але особисте знайомство відбулося не у всіх. А дарма. Ці системи як найоригінальніші і затишні заслуговують того, щоб бути в будинку.
Фішка римських штор в конфігурації полотна: якщо придивитися, можна помітити впроваджені в нього горизонтальні стрижні. Саме полотно з’єднане липучкою з карнизом і закриває отвір. Ефектні складки грають роль декору. Мінімальна кількість складок – одна, це вибір для кімнат, які мають потребу в гарному затенении. Полотно здорово розсіює світло в цьому випадку. Але чим вище піднімається полотно, тим більше складок виникає.
Естетика тканин з каталогу перевершує всі очікування. Потрібні щільні полотна? Блекаут з малюнком відмінний варіант. Вікну належить стати акцентом? Жовте або червоне полотно може виручити. А може, потрібні натуральні фактури? Льон лайт – ось все, що потрібно.

Жалюзі на івано-франківські балкони і лоджії

Найбільш масованій атаці сонячного світла піддаються балкони з лоджіями. Однак є спосіб цьому протистояти: завісити вікна жалюзі. Для кожного формату балкона є свій варіант.
Отже, невеликі приміщення. В цьому випадку в самий раз рулонні штори у вигляді касетної конструкції. Вони кріпляться прямо до рами, на кожну із стулок, а планки в складі фіксують полотно по краях. Тканини добре справляються з управлінням світлом. В даному випадку перевагу потрібно віддавати ясним квітам і дрібним візерункам.
А ось на великому балконі естетично виглядають вертикальні жалюзі довжиною до підлоги, причому темні кольори. Ламелі в закритому вигляді зуміють створити півтінь. А завдяки поліестеру в складі системи практичні.

Тканинні жалюзі

Вікна та тканини – тандем на століття. У сучасному варіанті віконного декору – жалюзі – тканини стали ще більш ефективними в ролі світлофільтру. Причому обидва варіанти – і вертикальні жалюзі, і рулонні штори.
У першому варіанті тканина у вигляді полотна, синтетична, щільна. Намотується на рулонний вал, закріплений до карнизу, і саме таким чином розсіює світло.
У другому варіанті тканина – щільний поліестер. Вона у вигляді довгих вертикальних смуг, які прикріплені до карнизу на бігунках. Приводить їх в рух ланцюжок. Але незважаючи на щільність, тканина пропускає світло рівно в тій мірі, яка необхідна для комфорту.
І в обох випадках на тканину нанесена просочення. Саме вона робить системи практичними, оскільки запобігає накопиченню пилу, а також вицвітання.

Жалюзі на кухню

Кухонні інтер’єри відходять від того, щоб на першому місці був затишок. Сьогодні актуальна ергономіка і простір. Але ось комфортне освітлення важливо завжди. І що, що не жалюзі, найкращим чином впораються із завданням?
Найбільш стриманий варіант – жалюзі Венус. Їх відрізняє компактність і невелика вага, і кріпляться вони на металопластикове вікно прямо на раму. Системи лаконічні – навіть якщо вибрати яскраві ламелі. Лаконічності додає і ширина ламелей – мінімально можлива – 16 мм (є також 25 мм).
Непогано виглядають на кухонних вікнах і вертикальні жалюзі. Навіть в світлому кольорі вони практичні: в складі поліестер з антистатиком на поверхні. І що особливо здорово, довжину можна вибирати на свій смак.

Жалюзі від яскравого сонця (блекаут)

Простіше простого захистити житло або офіс і все, що в ньому, від палючих променів або джерел штучного світла. І помічник в цьому – жалюзі блекаут.
Це не просто система з щільним полотном. У тканини особливе плетіння ниток, посилене шаром акрилу з вивороту. Завдяки такому складу світло блокує практично на всі сто. Посилити ефект можна, вибравши конструкцію касетного типу.
Розташовується конструкція або на отворі, або на рамі, тут дивлячись які параметри вікон. Рухається полотно за допомогою ланцюжка.
І здавалося б, такі полотна нудні й сірі. Але немає. У декоративності тканин жалюзі блекаут не поступаються рулонних штор.

Жалюзі Венус на вікна Івано-Франківська

Витонченість – ось особливість дизайну жалюзі Венус. У них немає зайвого міліметра, все точно і вивірено. Що ж особливого в системі?
За форматом розташування ламелей конструкція горизонтальна. Вона складається з набору алюмінієвих ламелей (16 або 25 мм), які з’єднані між собою і прикріплені до карнизу. Але на відміну від класичних систем ці кріпляться тільки на металопластикову раму, причому впритул. Ламелі закривають тільки скло, не зачіпаючи штапик. Карниз мінімалістичний. Ламелі рухає ланцюжок. Кріпляться жалюзі до кожної стулці.
Класичним вибором для білого вікна є білий колір всієї системи. А від класики можна і відійти, замовивши ламелі в кольорі.

Рулонні штори День-Ніч (Зебра)

Здорово, коли незвичайний формат жалюзі посилений ще й можливостями управляти потоками світла. І якщо мова про рулонні штори День-Ніч, це якраз такий випадок.
Система рулонна: полотно обгорнуте навколо рулонного валу, внизу обважнювач. Може бути як в складі звичайної конструкції відкритого типу, так і в касетної, де тканину фіксують планки.
Незвичайне полотно складається з горизонтальних смуг. Один фрагмент прозорий, інший – щільний. Тканина закріплена таким чином, що утворює два шари. Саме це необхідно для створення різних режимів освітлення. Щоб забезпечити хороше затінення, щільні смуги розташовують, перекриваючи сітку. Але варто відкрити її, як буде м’яке приємне освітлення.
Тканина синтетична, але більш міцна, ніж звичайна органза. Це дозволяє тримати форму і бути практичною.

Жалюзі для школи Івано-Франківська

Школа вимагає постійної прибирання. Тому у випадку з віконним декором шукають практичний варіант.
Для широких вікон кращим рішенням є вертикальні жалюзі. По-перше, вони недорогі, але в той же час вдало доповнюють шкільний антураж. По-друге, практичні: ламелі досить міцні, з просоченням-антистатиком, що ускладнює накопичення пилу. Але якщо смугу відірвали – не страшно, адже її легко прикріпити назад, а то і зовсім замінити.
А от невеликі вікна (а також з декількома невеликими стулками) ідеально доповнюють горизонтальні жалюзі. Білі здорово зливаються з рамою, а кольорові стають акцентом. А завдяки алюмінію в складі це найпрактичніші системи.

Жалюзі, які миються

Зручно, коли на вікнах жалюзі, котрі можна мити. Які ж з них перенесуть водні процедури без ризику бути зіпсованими?
Почнемо з горизонтальних жалюзі і жалюзі Венус. Так як ламелі алюмінієві, вони легко переносять вплив вологи, а бруд з поверхні добре відмивається. Їм не шкодить ні мило, ні тепла вода, чого не можна сказати про абразивні порошки.
Поліестер в складі вертикальних жалюзі також пристосований до миття. Здорово те, що забруднену ламель можна зняти. Трохи теплої мильної води і губка – все, що потрібно. Ламель необхідно розташувати на рівній поверхні і уникати надмірних зусиль. Матеріал боїться хлору, і це потрібно врахувати.

Ціни на горизонтальні стандартні жалюзі в Івано-Франківську ламель 25 мм

Ціни на вертикальні тканинні жалюзі в Івано-Франківську ламель 127 мм

Ціни на рулонні жалюзі відкритого типу (тобто без короба)

Ціни на римські штори в Івано-Франківську

У наведених нижче таблицях зазначені ціни в гривнях за виріб для варіанту Соло (тобто полотна однорідні, без використання комбінацій з іншими тканинами у вигляді нашивок):

 
Всі ціни на жалюзі в Івано-Франківську >> >> >>
 
Каталоги кольорів і матеріалів >> >> >>
 

Якщо Ви хочете купити, замовити жалюзі, рулонні і римські штори
з доставкою та установкою в Івано-Франківську,
довідатися про ціни на жалюзі та прорахувати їх вартість,
викликати майстра-замірника із зразками всіх тканин і кольорів на безкоштовний замір (який ні до чого Вас не зобов’язує)
або просто поставити якесь питання,
телефонуйте нам прямо зараз по офісними телефонами в Івано-Франківську: