Жалюзі в Тернополі – купити з установкою, без передоплати і з безкоштовним виміром

Виклик замірника

Якщо Ви хочете купити, замовити жалюзі, рулонні і римські штори
з доставкою і установкою в Тернополі,
довідатися про ціни на жалюзі та прорахувати їх вартість,
викликати майстра-замірника із зразками всіх тканин і кольорів на безкоштовний замір (який ні до чого Вас не зобов’язує)
або просто поставити якесь питання,
телефонуйте нам прямо зараз за офісними телефонами в Тернополі:


Горизонтальні жалюзі у Тернополі – від 259 грн/шт (з доставкою і установкою) – дізнатися більше>>>


Вертикальні жалюзі у Тернополі – від 350 грн/кв.м (з доставкою і установкою) – дізнатися більше>>>


Рулонні штори (тканинні ролети) у Тернополі – від 399 грн/шт (з доставкою і установкою) – дізнатися більше>>>


Рулонні штори День-Ніч (Зебра) у Тернополі – від 889 грн/шт (з доставкою і установкою) – дізнатися більше>>>


Римські штори-жалюзі у Тернополі – від 852 грн / шт (з доставкою і установкою) – дізнатися більше>>>


Ви можете замовити, купити з установкою, без передоплати і з безкоштовним заміром у нас у Києві наступні сонцезахисні вироби:
• горизонтальні алюмінієві жалюзі (ламель 25 і 16 мм)
• горизонтальні жалюзі Венус (на ланцюговому механізмі), в т.ч. система “Повне затемнення”
• дерев’яні горизонтальні жалюзі (ламель 50 і 25 мм)
• вертикальні тканинні жалюзі (ламель 127 і 89 мм),
• рулонні штори (тканинні ролети) відкритого та закритого типу,
• рулонні штори на волосіні,
• рулонні штори День-Ніч (Зебра),
• рулонні штори з тканини, зовсім не пропускаючих світло (Блекаут)
• римські штори на мотузковому і ланцюжковому механізмах.

Жалюзі в тернопільські квартири

Чи потрібен затишок в квартирі чи ні – справа уподобань. Але приємне освітлення важливо завжди. І жалюзі тут просто необхідність.
Почнемо з затишку. Римські штори – ось рішення в даному випадку. Це у них полотна лягають в складки, і такий вид зачаровує навіть в самому непомітному кольорі. І що вже говорити про теплe пісочнe забарвлення або шикарне червоне.
А ось жалюзі Венус (різновид горизонтальних жалюзі з алюмінієвими ламелями) від затишку далекі. Але приємне освітлення забезпечать. І для сучасних стилів вони просто знахідка. Та й практичні. А за бажанням можна зупинити вибір на кольорових ламелях.
Щось середнє – вертикальні жалюзі. Потрібен затишок – вибирають кольори яскравіше і ламелі фактурніше. А ось для мінімалізму є свої варіанти (для ширини ламелі 89 мм і 127 мм окремі). Головне, вони забезпечать м’яке світло.

Жалюзі для приватного будинку

Різниця в ступені природного освітлення в рамках одного будинку дуже помітна. Але ж важливий збалансований світ. Тому і вибирають для приватного будинку жалюзі. Причому на всі вікна знайдуться варіанти.
Найменші вікна, а також нестандартні, ідеально доповнять горизонтальні жалюзі. Адже вони так добре підходять для монтажу на раму і підкреслюють красу кожного вікна. При цьому на світло впливають по-різному: або створюють густу темряву, або ж розсіюють світло, дивлячись як розташувати ламелі.
Стандартним вікнам припадуть впору абсолютно всі системи. Але приємний світло забезпечать розгорнуті полотна римських штор та рулонних штор.
А ось великі отвори важко доповнити чимось іншим, крім вертикальних жалюзі. Вони зручно розташовуються під стелею, а довгі ламелі, закриваючи скло, фільтрують яскраве світло.

Жалюзі в тернопільські офіси

Офіси важко уявити без сучасних сонцезахисних систем. І що ж можна побачити на тутешніх вікнах?
Найчастіше – вертикальні жалюзі. Вибір продиктований розмахом стекол: зручно, коли великий отвір закриває підходяща за форматом система. Та й в управлінні вони зручні, і офіс приємно затінюють. Вибір ламелей в корпоративному кольорі найвдаліший.
Також зустрічаються горизонтальні жалюзі. Їх використовують не тільки для вікон, але і для монтажу на міжкімнатні скляні перегородки. І не тільки білий колір вибір офісів. Є безліч інших кольорів, які сюди підійдуть.
І рулонні штори цілком собі офісний варіант. Зрозуміло, якщо вибрати доречну забарвлення. Ці системи зручно монтувати як на отвір, так і на раму.

Римські штори

Облаштувати будинок, використовуючи самі затишні дрібниці – природне прагнення. І самі затишні віконні драпірування в сучасному виконанні – римські штори.
Свою назву вони отримали від прототипу, а саме традиційних римських штор. Але в такому варіанті вони більш досконалі.
По-перше, конструкція більш зручна. Це карниз з прикріпленим полотном, в рух яке призводить ланцюжок. По-друге, полотно тут особливе. Воно розділене на горизонтальні сегменти за допомогою стрижнів. Це необхідно для утворення рівних складок.
Полотна розрізняються по щільності. Найтонше – тюлеве, саме грубе – блекаут. Є також тканини з рівнем світлозахист 30% і 60%. Також полотна розрізняються фактурами. В каталозі є багато тканин, що імітують натуральні матеріали. І найрізноманітніші кольори.

Жалюзі на балкон і лоджію

Розташування балконів щодо сонця вимагає віконного декору, який би зумів забезпечити найбільш комфортне освітлення.
Для залитих сонцем балконів будь-який варіант жалюзі підійде. Якщо приміщення просторе, це можуть бути вертикальні жалюзі, а ось для невеликих пристроїв рулонні штори ідеальні. Колір краще холодний, але це справа смаку.
А ось для балконів, які не надто освітлені, але схильні до перегляду зовні, відмінне рішення рулонні штори День-Ніч. Ці полотна складаються з різної щільності горизонтальних смуг. При закритій сітці виникає режим ніч, що добре для темного часу доби. А ось відкрита сітка впустить світло (режим день), але ніяк не чужі погляди. Ідеальні теплі кольори – жовтий або бежевий.

Тканинні жалюзі

Класичний вибір – тканини на вікнах. Але як бути, якщо дизайн вимагає чогось нового? Тканинні жалюзі – ось рішення. Причому в двох варіантах. Тканини і затишок створять, і світло розсіють, і практичності їм не позичати.
Рулонні штори – сама впізнанна тканинна система. У ній рулонний вал, що знаходиться в карнизі, і намотана на вал тканина з обважнювачами. До валу приєднаний ланцюжок, який і управляє полотном. Конструкція в двох варіантах. Касетний тип UNI з валом, захованим в короб і направляючими в складі. Відкритий тип MINI з відкритим валом і без напрямних. За посиланням – каталог.
Вертикальні жалюзі складаються з довгих відрізів тканини шириною 89 або 127 мм. Ті прикріплені до карнизу. На краю кожної ламелі схил. Всі вони з’єднані в систему. Кріпиться конструкція під стелю. Поліестер щільний, ніж приглушує яскраве світло.

Жалюзі на кухню

Навіть при мінімальному використанні декору на кухні можна створити затишок. Головне правильні жалюзі підібрати. Вони забезпечать приємне освітлення, а це половина справи. І підкажуть, чим далі доповнювати кухню.
Одні з найзатишніших сонцезахисних систем – римські штори. Саме вони утворюють складки. А вибравши колір, вдасться досягти досконалості. Тут найрізноманітніші полотна. І імітація натуральної тканини (в теплих відтінках дуже достовірні), і яскраві полотна, і навіть тюль.
Також гарні для кухні рулонні штори. Є приголомшливі забарвлення для кухні, наприклад, жовте, оливкове, персикове. А то і зовсім можна вибрати тканину з рослинним візерунком.
Полотна в будь-якому випадку практичні. І завдяки синтетиці, і завдяки спеціальній обробці, що перешкоджає накопиченню пилу.

Жалюзі від яскравого сонця (блекаут) на вікна Тернополя

Боротьба з яскравим світлом справа непроста. Хоча як подивитися. А дивитися треба каталог з жалюзі: тут точно знайдеться рішення. І це – жалюзі блекаут.
І назва говорить сама за себе: повне затемнення це полотно забезпечить з легкістю, досить його розгорнути. А розгорнути його, як і підняти, просто. Адже система рулонна: в наявності карниз з рулонним валом, ланцюжок, в касетній системі ще і напрямні справа і зліва.
Полотно не просто так створює повний морок. На ньому з вивороту шар поліефіру, та й плетіння волокон більш щільне.
В асортименті найрізноманітніші забарвлення. Але ось ще більше знизять світлове навантаження холодні відтінки.

Жалюзі Венус

Витонченість жалюзі Венус припала до речі в тих інтер’єрах, де не потрібні зайві деталі. Переважно це офіси і робочі кабінети, а якщо говорити про будинок, то в стилях, де мінімалізм головна риса.
Системи горизонтальні. У них набір тонких алюмінієвих ламелей, які і керують потоками світла. Однак система вишуканіше. Карниз всього 13 мм, а самі ламелі дуже акуратно розташовуються над склом, не зачіпаючи раму. І особливість жалюзі Венус в тому, що кріпляться вони тільки на вікна з ПВХ-профілем.
Звичайна справа вибрати на білу раму білий колір систем. Так здається, що композиція єдина. Або в коричневому кольорі: для рами під дерево. Але ламелі доступні і в інших кольорах.

Рулонні штори День-Ніч (Зебра)

Полотна в складі жалюзі дають простір для творчості. Якщо мова про рулонні штори День-Ніч, то експеримент більш ніж вдався.
Конструкція наступна: полотно з рулонних валом і обважненням внизу, неодмінно ланцюжок. А в касетній конструкції закритий карниз і металеві планки зліва і справа рами. Але ось полотно помітно відрізняється. Перше – різнорідними горизонтальними смугами (з органзи і щільна). Друге – розташуванням в два шари. І такі прийоми зовсім не вимоги декору, а функціональності. Саме таке полотно (а воно рухливе) навіть має можливість створювати режим дня (при відкритій органзі) і ночі (якщо сітка перекрита).
А ось за декор відповідає колір. Білосніжне полотно з легкістю імітує тюль. Але тут є інші кольори, в тому числі і коричневі, і сірі.

Жалюзі в тернопільські школи

Приміщення в школах діляться на два типи: ті, яким потрібен розмашистий віконний декор і ті, які вимагають мінімалізму.
І до перших відносяться класи, коридори, бібліотека, актовий зал, деякі вчительські. Їм всім підходять вертикальні жалюзі. Вони недорогі, практичні, але в той же час стильні. Подивитися варіанти дизайнів можна в каталозі для ширини 127 мм і для 89 мм.
До других відносяться медкабінети, туалетні кімнати, господарські приміщення. І ось тут виручать горизонтальні жалюзі. Вони захистять від перегляду і яскравого сонця. І це найдешевший варіант жалюзі, при тому самий практичний.

Жалюзі в вітальню

Якою б не була вітальня, приємне світло тут легко забезпечити, всього лише вибравши жалюзі.
Як варіант можна використовувати римські штори. Їх складки доповнять затишний антураж. Причому прекрасно виглядають і яскраві полотна – лимонне або блакитне (або навіть з жакардовим візерунком), так і стримані – бежеві або білі. Більш того, можна навіть вибрати тюлеві тканини: вони вже точно зможуть здивувати.
Прекрасні на вікнах вітальні і дерев’яні горизонтальні жалюзі. Вони виглядають дуже стильно і стримано, вносять нотки тепла. При цьому світлу зуміють перешкодити. І вибрати забарвлення адже можна не тільки класичне бежеве або коричневе, а й біле, і навіть чорне.
Для вітальні, де панує мінімалізм, гарні вертикальні жалюзі з пастельними ламелями або простими білими. Вони не просто притіняють – м’якого світла через світле забарвлення стане трохи більше.

Ціни на горизонтальні стандартні жалюзі у Тернополі ламель 25 мм

Ціни на вертикальні тканинні жалюзі у Тернополі ламель 127 мм


Ціни на рулонні жалюзі відкритого типу (тобто без короба)


Ціни на римські штори у Тернополі

У наведених нижче таблицях зазначені ціни в гривнях за виріб для варіанту Соло (тобто полотна однорідні, без використання комбінацій з іншими тканинами у вигляді нашивок):

 
Всі ціни на жалюзі у Тернополі >> >> >>

Каталоги кольорів і матеріалів >> >> >>

Для того, щоб купити, замовити жалюзі, рулонні і римські штори
з доставкою і установкою в Тернополі,
довідатися про ціни на жалюзі та прорахувати їх вартість,
викликати майстра-замірника із зразками всіх тканин і кольорів на безкоштовний замір (який ні до чого Вас не зобов’язує)
або просто поставити якесь питання,
телефонуйте нам прямо зараз за офісними телефонами в Тернополі: